Kurtköy Arçelik Servis Çağrı Merkezi Yılların verdiği bilgi ve tecrübemiz ile sizlere Kurtköy bölgesinde hizmet vermekteyiz. Servisimize çağrı merkezimizi arayarak ulaşmanız durumunda sizlere kaliteli ve hızlı hizmetin kapılarını açacağız. Çağrı merkezimiz Yılın 365 günü, 24 saati hizmet vermektedir.  Merkez teknik servis çalışmalarını hiç aksatmadan haftanın 7 günü 24 saat sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurtköy Arçelik Servis Çağrı Merkezi

Kurtköy Arçelik Servis Çağrı Merkezi Alanında uzman, profesyonel ekibimiz sizin için büyük sorun haline gelen cihazınızda ki arızaların her türlü onarımlarını gerçekleştirmektedir. Yapılan işlemlere 1 yıl garanti dahilinde hizmet sunmaktayız. Her zaman müşterilerimize kaliteli malzeme, usta işçilik sağlayan ve belli başlı ilkelerimizden olan dürüst ve en önemlisi de güvenilir bir servis olma ilkemizden yıllardır ayrılmadık. Hizmetimizi düzenli bir şekilde sağladık.

Sizlerin memnuniyetine ve güvenilirliğine layık olmak için elektronik cihazlarınızın tamirinde bakımında dur durak bilmeden sürekli değişen teknolojik yeniliklerle en mükemmel sonucu sağladık. Kendimizce siz değerli müşterilerimize olan hizmet borcumuzu layıkıyla ödemeyi sizlere bir borç bilmişizdir.

Sektördeki onca servis hizmeti adı altında hizmet sağlayan firmalardan farkımız referanslarımızdır. İhtiyaç duyduğunuz her saatte bizleri arayabilirsiniz. Her türlü cihaz arızasına mutlak süreçte yerinde tamir için profesyonel kalitede hizmet sunan kadromuzu bulunduğunuz yere yönlendiririz.

Beyaz eşya bakım onarım hizmeti sağlayan servisimiz zaman mekan amaç sebep aramadan her alanda en mükemmel kaliteyi ve sağlıklı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunabilmek için hiç durmadan başarıdan başarıya koşarak sizlere layık olmaya çalışmaktadır.

Ekonomik ve güvenilir hizmette siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenini kazanmış olan servisimiz sizlerin huzuru ve memnuniyeti için hizmetlerimizi en mükemmel ve en kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Uzman ekipmanlarımız ve tam donanımlı servis araçlarımız ile 7 gün 24 saat zaman mekan ayırt etmeden tüm bölge genelinde servis hizmeti sağlamaktayız.

prensipli çalışmaları sayesinde bu sektörde uzun süredir ayakta kalabilmişlerdir. Amacımız siz değerli müşterilerimize beyaz eşyalarınızın ve klimalarınızın her türlü problemlerine kesin çözümler getirerek sizlerinde takdiri ile sektörümüzde daha uzun yıllar sizlere hizmet vermek.

sizlerden gelen çağrıları günün her saatinde karşılayarak servis taleplerinizi teknisyenlerimize yönlendirerek cihazlarınızın arızalarına kısa sürede kesin çözümler sağlayarak kaliteli hizmet verir. Servisimize haftanın yedi günü günün her saatinde çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.