Kurtköy Teknik Servis Hakkında Kurtköy bölgesinde hizmet veren servisimiz, 2002 yılından beri Kurtköy bölgesinde hizmet vermekteyiz. Değişen ve gelişen global dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden servisimiz. alınan ve verilen eğitimlerle sürekli kendini yenileyerek bugünlere sağlam adımlar ile gelmiştir. Müşterilerimize daima en iyi hizmetleri en ekonomik fiyatlar ile 7/24 hızlı servis hizmeti sunmayı ilke edindik.

Kurtköy Teknik Servis Hakkında

Kurtköy Teknik Servis Hakkında ve onarıma ihtiyaç duyan beyaz eşya, klima, kombi ve ev aletlerimize teknik servis hizmeti veriyoruz. bölgenizde uzman teknik kadrosu ile hizmet vermekte. Bayrampaşa ve tüm çevresinde uzun süredir kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek tüm arızalara kısa sürede çözümler sağlayarak sizlerin memnuniyetini bizlerin ödülü sayarız.

Klimanız soğutmaya bilir, buzdolabınız sesli çalışabilir, bulaşık makineniz temiz yıkamıyor olabilir tüm bu arızaları yerinde hizmet vererek gidermekteyiz. Kurtköy Teknik Servis Hakkında Beyaz eşyalarınızın günlük yaşantınızdaki önemini bilir, onların kısa sürede kullanım dışı kalmasını istemediğinizi anlar ve hassas davranarak titizlikle cihazlarınızın problemini garantili olarak gideririz.

Bu çözümlerle beyaz eşyalarınızı daha uzun süre kullanarak ekonominizi de koruma altına almış olursunuz. uzman,  deneyimli , güvenilir teknik ekipleri ile günün her saatinde sizlere teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kalitemizin göstergesi sizlere verdiğimiz teknik servis hizmetinin bir yıl süresince garantisi olmasıdır.

Yaptığımız işlemlerin, değiştirdiğimiz parçaların bir yıl süresince garantisini vererek sizlerinde güvenini kazanıp hizmet verdiğimiz sektörde diğer firmalara göre hep bir adım önde olduk. Sizlerin memnuniyetini sağlamak bizim önceliğimizdir. Çağrı merkezimizden bize ulaşarak günün her saatinde servis talebinde bulunabilir cihazlarınızın arızalarına kesin çözüm isteyebilirsiniz.

kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla bölgenizde ve çevre bölgelerde teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamız  uzun yıllardan bu yana verdiğimiz teknik servis hizmeti tecrübelerimize tecrübe katarak daha da ilerleyerek, bu kriterlerde teknik servis hizmeti vermenin gururunu duyar. Evde veya ofiste kullandığımız elektronik cihazlar kullanıma bağlı veya zamanın etkisi ile yıpranırlar.

Zamanla bakıma ihtiyaç duyarlar,  aslında zamanla değilde alındığı ilk yıldan periyodik olarak bakım yaptırılması gerekir. Beyaz eşyalarımız olsun klimalarımız olsun düzenli bakımları yapılırsa, kullanım süreleri uzar, yüksek performansta çalışırlar. Bu sayede cihazlarımızı daha da az enerji harcayarak ekonomik de kullanmış oluruz.